GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORA Z PARKINSONEM ! !

🏠 KOD POCZTOWY: 25588 Oldendorf

🛫 STRART: 01.02.2024r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY język niemiecki

🚗WYMAGANE PRAWO JAZDY- dostępny samochód🚗

💙SENIOR: Pan Dieter , 82 lata, 65kg, 179cm

Poszukujemy Opiekunki do Podopiecznego, Pana Dieter 'a. U Seniora zdiagnozowano Parkinsona. Starszy Pan zmaga się również z niewydolnością serca i niedociśnieniem. Jest w pełni sprawny psychicznie. Porusza się bardzo powoli przy niewielkiej asekuracji. Używa wkładek higienicznych do bielizny.

Pan Dieter w swoich latach młodości był aktywny fizycznie, toteż jego pasją jest sport, szczególnie piłka nożna. Uwielbia oglądać telewizję, wciąż jest ciekawy świata i bardzo chętnie chłonie nowe wiadomości.

Senior potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach życiowych, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/wstawanie, podawanie posiłków, itd.

Wsparcie jest także potrzebne podczas drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wizyty u lekarza, itp.

Córka mieszka w pobliżu, istnieje możliwość wolnego czasu.

Podopieczny mieszka wraz żoną, która nie wymaga Opieki.

🔍🔍 Do dyspozycji Opiekunki jest własny, przestronny, bardzo dobrze wyposażony

pokój o powierzchni 80 m/2 + prywatna łazienka🔎🔎

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *