GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SENIORA

 🏡 KOD POCZTOWY: 97080 Würzburg

 ⏰ START: 29.02.2024 r.  KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 Euro Netto

💙 SENIOR: Pan Kurt, 86lat, 70kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki do Pana Kurta. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Jest po złamaniu jednego Z kręgów, co ogranicza Pana w poruszaniu się. ze względu na wiek nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Starszy Pan stosuje wkładki higieniczne do bielizny.

Pan Kurt przede wszystkim potrzebuje wsparcia i mobilizacji do wykonywania podstawowych czynności życiowych. Opiekunka powinna pomóc również Panu w drobnych pracach gospodarczych w domu, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie leków, itd..

Ponadto Pan Kurt jest spokojny i miły, rodzina opisuje Go, jako osobę bardzo dobrze słuchającą i szybko dostosowującą się do nowych poleceń. Starszy Pan uwielbia przyrodę i wszystko, co jest związane z tym tematem.

Senior mieszka z żoną, która obecnie jest po złamaniu biodra.

Rodzina Pana również bardzo pomaga: robią ciężkie zakupy 🛒, zabierają Seniora na wizyty lekarskie🩺, gotują 🍴.

Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym.

🎀 Dla Opiekunki SUPER WARUNKI MIESZKALNE!! Własny, bardzo dobrze wyposażony pokój z TV + prywatna łazienka !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *