GermanPolishEnglish

POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SPOKOJNEJ SENIORKI Z DEMENCJĄ

🏠 KOD POCZTOWY: 93138 Lappersdorf

START: 25.01.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Renate, 79lat, 60kg, 163cm

Poszukujemy miłej Opiekunki dla Pani Renate. U Seniorki zdiagnozowano Demencję. Zaczyna tracić orientację w czasie i miejscu. Ma problemy ze wzrokiem i słuchem, co jest powodem noszenia okularów oraz aparatu słuchowego. Wymaga głównie wskazówek i kontroli nad przyjmowaniem leków i jedzenia oraz motywacji. Porusza się samodzielnie. Jej ulubionym hobby jest gotowanie i pieczenie, dlatego dobrze by było, gdyby Opiekunce również to sprawiało przyjemność. Podopieczna uwielbia spacery na świeżym powietrzu.

Rodzina Pani Renate pomaga przy większych zakupach, bardzo zależy im na dobrej komunikacji z Opiekunką. Proszą, aby nie wyręczać Starszej Pani fizycznie, tylko zadbać o to, aby nie zapomniała jak wykonywać proste czynności w życiu codziennym.

Opiekunka powinna również wspomóc Panią w drobnych pracach gospodarczych tj. pranie, sprzątanie, gotowanie, itd.

Dla Opiekunki zapewniony jest w pełni wyposażony pokój z TV + WIFI !

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *