GermanPolishEnglish

!! POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO STARSZEGO SAMOTNEGO PANA !!

🏠 KOD POCZTOWY: 61273 Wehrheim

START: 28.01.2024 r.

💰WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! STOPIEŃ JĘZYKA : DOBRY !!

💗 SENIOR: Pan Christian, 87 lat, 70kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki dla Pana Christiana. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji, cierpi również na niewydolność serca oraz na ograniczenia fizyczne związane z wiekiem. Nosi okulary. Pan, po domu, porusza się przy pomocy rollatora lub laski, natomiast w dłuższe dystanse wybiera już wózek, przez wzgląd na szybkie meczenie się. Bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą codziennie podawać leki oraz zakładać i ściągać rajstopy uciskowe. Podopieczny używa wkładek higienicznych do bielizny. Przesypia noce !

Podopieczny jest osobą bardzo kulturalną, kocha muzykę klasyczna

Rodzina odwiedza Seniora co dwa tygodnie- mieszkają w odległości 250 km.

Pan Christian potrzebuje pomocy w obowiązkach życia codziennego, tj. higiena osobista, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, wychodzenie na wspólny spacer na świeżym powietrzu, itp.

Do zadań Opiekunki należeć będzie również pomoc w drobnych pracach gospodarczych w domu, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, robienie zakupów, pielęgnacja roślin, itd.

✔🧡Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z pięknym ogrodem, gdzie dla Opiekunki jest zagwarantowany w pełni wyposażony pokój z prywatną łazienką.🧡✔

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *