GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki na bardzo spokojne zlecenie. Własne mieszkanie dla opiekunki

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 26.11.2022
Lokalizacja: 59759 Arnsberg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do seniorki mieszkającej w domu z synem. Dla opiekunki przygotowana jest własne mieszkanie z telewizorem, prywatną łazienką i dobrym dostępem do Internetu.
Seniorka ma 98 lat, choruje na osłabienie starcze i ma małe problemy z ciśnieniem. Seniorka porusza się ze względu na wiek zależnie od dnia z pomocą wózka inwalidzkiego lub rollatora. Najważniejsze na zleceniu jest dbanie o higienę podopiecznej i pomoc w podstawowych codziennych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie czy gotowanie lub robienie zakupów. Seniorka korzysta z pieluch lub wkładek do inkontynencji.
Syn seniorki ma 74 lata, nie potrzebuje pomocy, jest zdrowy.
Na zleceniu potrzebne jest tylko wsparcie przy przechodzeniu na wózek, bo seniorka mimo wieku jest dosyć mobilna.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 40 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *