GermanPolishEnglish

Poszukujemy opiekunki z językiem angielskim i podstawami niemieckiego

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: ANGIELSKI + podstawy niemieckiego
Rozpoczęcie pracy: 20.11.2022
Lokalizacja: 82319 Starnberg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki która zna język angielski do seniora mającego 86 lat, ma 172 centymetry wzrostu i wazy 80 kilogramów. Na miejscu jest też partnerka seniora, która jest w pełni zdrowa.
Zlecenie jest w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z komputerem, telewizorem i połączeniem internetowym.
Senior jest po udarze w związku z czym porusza się na wózku inwalidzki lub rollatorze, jednak nogi i ręce ma dosyć sprawne, potrzebuje przy przechodzeniu wyłącznie wsparcia. Senior ma bardzo łagodną demencję i cukrzycę. Senior korzysta z pieluch.
Pomoc potrzebna jest przy higienie i przy dbaniu o dom.
W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 38 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *