GermanPolishEnglish

!! POSZUKUJEMY OPIEKUNKI DO SAMOTNEJ SENIORKI!! BAWARIA !!

🏣 KOD POCZTOWY: 83317 Teisendorf (Dolna Bawaria)

START: 31.01.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY-dostępny samochód

💗 SENIORKA: Pani Justine, 85 lat, 45 kg, 150cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani Justine. Seniorka, ze względu na wiek, zmaga sie z chorobami Osłabienia Starczego. Cierpi na Demencję, osteoporozę, nadciśnienie. Zdarza się, że zapomina jaki jest, np. dzień. Ma problemy ze słuchem i wzrokiem, dlatego używa aparatu słuchowego i nosi okulary. Porusza się przy pomocy Rollatora lub laski. W domu jest zamontowana winda, więc nie ma konieczności wchodzenia i schodzenia po schodach. Pani samodzielnie korzysta z toalety.

Starsza Pani uczęszcza na zajęcia z fizjoterapii, które odbywają się w domu, przy czym aktywnie bierze w nich udział.

Seniorka potrzebuje wsparcia w dbaniu o higienę osobistą. Nie potrafi samodzielnie zorganizować sobie życia codziennego, dbanie o dom i ogród jest dla niej stresujące i praktycznie w ogóle się nie odbywa. Opiekunka powinna pomóc w drobnych pracach domowych, takich jak utrzymanie porządku, dbanie o rośliny, robienie zakupów w zasięgu spaceru.

Podopieczna jest osobą kochającą naturę, zwierzęta i chciałaby, aby Opiekunka podzielała jej zainteresowania. Jest bardzo towarzyska, lubi spotkania rodzinne.

🌹🌼Samotny Senior mieszka w przestronnym domu z pięknym ogrodem🌼🌹

💜Dla Opiekunki własny pokój z pełnym wyposażeniem + prywatna łazienka💜

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *