GermanPolishEnglish

PRACA DLA OPIEKUNA MĘŻCZYZNY

WYMAGANE PRAWO JAZDY

Start: w ciągu 1-2 tygodni

🏡 72362 Nusplingen

📟Wynagrodzenie 1800 EURO NETTO

Szukamy Opiekuna dla 59-letniego mężczyzny, któremu niedawno amputowano nogę. Podopieczny jest samowystarczalny i nie potrzebuje pomocy przy transferach. Potrzebuje aby pomóc mu załadować wózek inwalidzki do samochodu, podczas podróży.

Dostępny jest elektryczny wózek inwalidzki (o wadze 18-20 kg), który można złożyć i zabrać ze sobą w samochodzie.

Pan Jakub potrzebuje bardziej osoby do towarzystwa, interesują go wyjścia do muzeum, na koncert, festiwal rodzinny lub festiwal miejski.

Pan Jakub jest samotnym rodzicem, ma syna, ma 12 lat. Syn chodzi do szkoły od 7:30 do 17:30. Nie potrzebuje opieki, ale pranie jest ważne.Pan mówi bardziej o „asystentce”, niż o Opiekunie.

Potrzebuje wsparcia, przez brak jednej nogi, a nie kompleksowej opieki. Ważne są dla niego nić porozumienia, rozmowy o wszystkim i wspólne spędzanie czasu. Lubi gotować razem i jest otwarty na polskie jedzenie.Podopieczny lubi świeże jedzenie, jest osobą o dużej wiedzy, woli jeździć na cotygodniowy targ, a nie do dyskontów.

Blisko domu jest osiedlowy sklep i rzeźnik w odległości spaceru, Pan jest palaczem, ale należy palić tylko na tarasie lub, jeśli jest zimno w zimie na zewnątrz, w kuchni przy zamkniętych drzwiach.

W domu obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.

Czas wolny dla Opiekuna bez problemu, bardzo dobre warunki mieszkaniowe

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *