GermanPolishEnglish

Praca dla Opiekunki w FRANKFURCIE, sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie

🏠 LOKALIZACJA: 60488 Frankfurt

START: w przeciągu tygodnia

💰 WYNAGRODZENIE: 1900 EURO NETTO !! 💌PODSTAWOWY JĘZYK NIEMIECKI !!!💌

💌👴SENIORKA: 77 lat  56 kg


🔍

Poszukujemy Opiekunki z doświadczeniem do 77 letniej Pani Helgi, która potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Seniorka porusza o lasce i przy pomocy Rollatora, ale potrzebuje przy tym asekuracji Opiekuna. Pani Helga posiada w pełni zaadaptowana przestrzeń w tym łazienkę do przebywania i poruszania się osób starszych i niepełnosprawnych. Seniorka niekiedy potrzebuje pomocy w wizycie w łazience w nocy, dlatego poszukujemy Opiekunki pełnej empatii i zrozumienia dla starszej, ale pełnej ciepła i otwartości osoby, borykającej się z upływającym tak szybko czasem i zdrowiem.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym 🏡 z kochającym współmałżonkiem, który nie ma już na tyle sił by podołać opiece w pojedynkę. Natomiast będzie zawsze ogromnym wsparciem mentalnym dla Pani Helgi co ma niebagatelne znaczenie w nastawieniu do życia i podniesieniu sił witalnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? ✅

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *