GermanPolishEnglish

PRACA DLA OPIEKUNKI Z PODSTAWAMI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Poszukujemy po świętach Wielkanocnych Opiekunki do 95 letniej seniorki mieszkającej w 38442 Wolfsburg

Praca ” od zaraz” 1400 EURO + 300 EURO ZA OKRES ŚWIĄTECZNY!NIE WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO ( podstawy, translator) Starsza 92 lata, 60 kg, Pani Urlike, potrzebuje pomocy przy wstawaniu/siadaniu, ale wspomaga się rękoma. Podopieczna choruje ze względu na artrozę i ma słabe serce. Porusza się powoli, dużo odpoczywa. Bardzo ważne jest aby Opiekunka aktywizowała Seniorkę aby chodziła jak najwiecej. Podopieczna nie ma demencji. Psychicznie nadal jest sprawna i wydaje się bardzo sympatyczną kobieta Lubi oglądać telewizję, rozwiązuje krzyżówki. W nocy śpi. Podopieczna mieszka w dużym, przestronnym mieszkaniu z balkonem, Opiekunka ma dla siebie osobny pokój z internetem i TV. Sklepy w odległości krótkiego spaceru. Podopieczną można zostawić samą w domu. Syn mieszka w pobliżu ( 20km) i jest dostępny, jeśli coś się wydarzy

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna


💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin,ul. Kaszubska
100-002 Warszawa,ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
🪪Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.
🇩🇪Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *