GermanPolishEnglish

PRACA DO SENIORKI NA BAWARII

𝟴𝟵𝟱𝟯𝟳 𝗚𝗶𝗲𝗻𝗴𝗲𝗻 𝗮𝗻 𝗱𝗲𝗿 𝗕𝗿𝗲𝗻𝘇

𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁: 𝘄𝘆𝗷𝗮𝘇𝗱 𝘄 𝗽𝗿𝘇𝗲𝗰𝗶𝗮̨𝗴𝘂 𝘁𝘆𝗴𝗼𝗱𝗻𝗶𝗮

𝘄𝘆𝗻𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 : 𝟭𝟴𝟬𝟬 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗡𝗘𝗧𝗧𝗢

Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego

Poszukujemy Opiekunki do samotnie mieszkającej starszej Pani, 90 lat/65 kg, podopieczna ze względu na osłabienie starcze jest już mało mobilna. Większość dnia siedzi lub leży, lubi przy ładnej pogodzie posiedzieć w ogrodzie. Potrzebuje pomocy podczas higieny, kąpieli, mycia głowy. Noce przesypia.

Rodzina potrzebuje osoby, która będzie rozumiała potrzeby starszych osób, ugotuje, zrobi zakupy, przy czym będzie miała na uwadze jak ważne jest dobrej jakości jedzenie – rodzina oczekuje kupowania dużo, warzyw, owoców, tak aby zawsze w domu Seniorka mogła mieć świeże produkty.

Oczywiście zależy im również, aby Opiekunka czuła się u nich jak w domu – chcą aby Opiekunka nie musiała traktować tej pracy jedynie jak „przykrego obowiązku” ale i aby była częścią ich rodziny.

Opiekunka może podopieczną zostawić samą w domu, Pani Maria dużo śpi, nie trzeba przy niej wtedy siedzieć, rodzina udostępnia samochód oraz rower.

Jest to bardzo miła i empatyczna, na pewno Opiekunce nie będzie niczego brakowało.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *