GermanPolishEnglish

PRACA DO ŚWIĄT !

𝗭𝗟𝗘𝗖𝗘𝗡𝗜𝗘 ” 𝗢𝗗 𝗭𝗔𝗥𝗔𝗭 ” 𝗗𝗢 𝗦́𝗪𝗜𝗔̨𝗧 !

𝟳𝟵𝟳𝟲𝟭 𝗪𝗮𝗹𝗱𝘀𝗵𝘂𝘁-𝗧𝗶𝗲𝗻𝗴𝗲𝗻

𝗪𝘆𝗻𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟲𝟬𝟬 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗡𝗘𝗧𝗧𝗢

Poszukujemy Opiekunki do Seniora, Pana Karla który potrzebuje pomocy podczas codziennego życia. Podopieczny jest w miarę mobilny, sam się kąpie, sam się ubiera. Nie ma demencji, ani innych cięższych chorób, tylko osłabienie starcze. Mieszka sam, potrzebuje pomocy głównie w prowadzeniu domu, zrobieniu zakupów, towarzystwie.

Zależy mu aby Opiekunka miała chociaż komunikatywną znajomość języka niemieckiego, aby mogli czasami porozmawiać, wyjść na spacer czy do kawiarni.

Spokojne miejsce pracy, bez nocek, bez dzwigania.

Może to być również mężczyzna Opiekun.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *