GermanPolishEnglish

PRACA U PRZEMIŁEGO SENIORA !

🚦28870 Ottersberg, wieś, obszar wiejski Dolnej Saksonii, ok. 40 km do Bremy

start: 13.10.23

💵 wynagrodzenie : 1800 EURO NETTO

wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego SENIOR:- Mężczyzna, 68 lat, 62 kg, PG 4

Podopieczny choruje na chorobę Parkinsona. Większość czasu leży lub siedzi na wózku inwalidzkim – wspiera przesiadanie rękami i nogami.

Potrzebuje pomocy podczas higieny, kąpieli oraz ubierania i rozbierania. Słuch, wzrok, mówienie, orientacja czasowa i przestrzenna – wszystko to jest osłabione. Codziennie przychodzą Pielęgniarki aby wesprzeć Opiekunkę. Noce przespane.

Senior w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki kompleksowo wyposażony pokój z internetem. Zakupy robi Opiekunka, sklepy w odległości krótkiego spaceru.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *