GermanPolishEnglish

PRACA W BREMEN

🔰 start : 18.10.2023

🔰 28357 Brema

🔰 wynagrodzenie 1800 EURO NETTO

Seniorka, Pani Helga 85 lat/50kg/158cm mieszkanie samotne, jest wykształcona, na poziomie (emerytowana Pani stomatolog), szuka Opiekunki z którą będzie mogła wyjść jeszcze do kina, teatru lub do kawiarni.

Jest osobą bardzo wdzięczną za opiekę.

Aktualnie do 18.10.2023 jest w szpitalu, ze względu na przebyty udar; ma niedowład prawej ręki i nogi oraz problem z mówieniem. Rodzina postawiła na nogi sztab fizjoterapeutów, podopieczna robi duże postępy. Teraz jeździ na wózku inwalidzkim, nie wymaga transferu, może z pomocą usiąść na brzegu łóżka, wstać i przesiąść się na łóżko/fotel.

Sytuacja życiowa i rodzinna:

Starsza Pani mieszka sama w dużym mieszkaniu. Raz w tygodniu przyjeżdża polska sprzątaczka (to należy zachować), z którą rodzina ma super relacje. Córki mogą pomóc w zakupach, wizytach u lekarza itp., jeżeli Opiekunka będzie chciała.

Raz w tygodniu przyjeżdża Pani sprzątająca, która mówi po polsku z którą rodzina ma super relacje. Kobieta może pokazać nowej Pani gdzie są sklepy oraz inne punkty usługowe.

Dostępny rower

Sklepy w odległości spaceru/tramwaj autobusowy „na wyciągnięcie ręki”

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *