GermanPolishEnglish

PRACA Z MIŁĄ SENIORKĄ !

OFERTA DLA OPIEKUNKI

Lokalizacja: PLZ 81927 Monachium, duże miasto w Bawarii

Start: za 2 tygodnie, ok. 15.07.2023r.

Wynagrodzenie: 1900 EURO NETTO

Znajomość języka niemieckiego : dobra

SENIORKA:

– Kobieta, 92 lata, 45 kg, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego

Opieki potrzebuje Seniorka mieszkająca samotnie w mieszkaniu w nowoczesnym bloku w Monachium w spokojnej okolicy. Choruje na średnią demencje, osłabienie starcze, inkontynencję oraz artrozę.

SENIORKA nie może już chodzić,  porusza się przy pomocy małego wózka inwalidzkiego, dlatego potrzebuje stałej pomocy. W mieszkaniu jest winda pomagająca w transferze na piętro.

Podopieczna może budzić się w nocy do toalety, dlatego opiekunka ma do swojej dyspozycji wolne popołudnia.

DO OBOWIĄZKÓW OPIEKUNKI NALEŻY:

Gotowanie, pranie, sprzątanie mieszkania, zajęcia rekreacyjne, drobne zakupy w zasięgu spaceru, pielęgnacja roślin, wydawanie leków, pomoc przy kąpieli, załatwianiu oraz poruszaniu się.

Wsparcia udziela rodzina, która mieszka niedaleko, około 15 minut od SENIORKI. Robi większe zakupy oraz pomaga też przy innych okazjach, dlatego ważna jest aktywna wymiana informacji  z rodziną przez telefon.

Do dyspozycji OPIEKUNKA ma własny pokój w mieszkaniu SENIORKI oraz internet.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

💶 𝐎𝐟𝐞𝐫𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐝𝐨 𝟐𝟓𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐏𝐑𝐄𝐌𝐈𝐈 𝐖𝐀𝐊𝐀𝐂𝐘𝐉𝐍𝐄𝐉 – 𝐏𝐫𝐞𝐦𝐢𝐚 𝐨𝐛𝐨𝐰𝐢𝐚̨𝐳𝐮𝐣𝐞 𝐨𝐤𝐫𝐞𝐬 𝐨𝐝 𝟏.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐝𝐨 𝟑𝟎.𝟎𝟖.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐣𝐞𝐳̇𝐞𝐥𝐢 𝐎𝐩𝐢𝐞𝐤𝐮𝐧/𝐎𝐩𝐢𝐞𝐤𝐮𝐧𝐤𝐚 𝐰𝐲𝐣𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐳 𝐧𝐚𝐦𝐢 𝐰 𝐨𝐤𝐫𝐞𝐬𝐢𝐞 𝐰𝐲𝐳̇𝐞𝐣 𝐰𝐲𝐦𝐢𝐞𝐧𝐢𝐨𝐧𝐲𝐦 𝐧𝐚 𝟗𝟎 𝐝𝐧𝐢 ( 𝟏𝟐 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢)

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *