GermanPolishEnglish

❗❗ PRZEPIĘKNE, MALOWNICZE WIDOKI / CISZA / SPOKÓJ ❗❗

🏣 KOD POCZTOWY: 88171 Weiler-Simmerberg

START: 12.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚘 WYMAGANE PRAWO JAZDY

💖 SENIORKA: Pani Christa, 86 lat, 45 kg, 165cm

Poszukujemy Opiekunki do Podopiecznej Pani Christy. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Jest mobilna. Samodzielnie korzysta z toalety. Generalnie, Pani większość czynności wykonuje bez dodatkowej pomocy. Wsparcie jest Jej potrzebne przy drobnych pracach gospodarczych w domu, takich jak pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, wspólne wyjścia, itd.

Seniorka jest osobą kochającą zwierzęta. Adoptowała pięknego labradora 🐕, z którym uwielbia spacerować na świeżym powietrzu. Podopieczna mieszka w pięknej, malowniczej wsi, gdzie panuje cisza, spokój i przede wszystkim czyste powietrze🍃. Poszukujemy tu Opiekunki, która lubi obcować z naturą i kocha zwierzęta, tak, jak Pani Christa.

💚Dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi !!! w przestronnym domu jednorodzinnym.

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *