GermanPolishEnglish

Samotna seniorka, 𝟓𝟎𝟔𝟕𝟎 𝐊𝐨̈𝐥𝐧

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ premii świątecznej
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 𝟓𝟎𝟔𝟕𝟎 𝐊𝐨̈𝐥𝐧, Niemcy

𝗗𝗢𝗕𝗥𝗘 𝗠𝗜𝗘𝗝𝗦𝗖𝗘 𝗣𝗥𝗔𝗖𝗬 – 𝗜𝗗𝗘𝗔𝗟𝗡𝗘 𝗔𝗕𝗬 𝗭𝗢𝗦𝗧𝗔𝗖́ 𝗡𝗔 𝗗Ł𝗨𝗭̇𝗘𝗝 Tutaj wnuczka szuka Opiekunki dla swojej babci.Starsza kobieta choruje na demencję i jest ostatnio przygnębiona. 𝟖𝟓𝐥𝐚𝐭 𝟏𝟔𝟎𝐜𝐦 𝟕𝟎𝐤𝐠

Starsza kobieta może bez problemu chodzić, ale już nie chce. Chce zostać w łóżku. Jest myta w łóżku i pieluchowania.Codziennie przychodzą pielęgniarki i wykonują higienę. Noce przespane. Seniorka ogólnie jest przygnębiona i straciła radość z życia. Potrzebują opiekunki, która przyjedzie poprowadzi dom, zrobi zakupy, zadba o Seniorkę. W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?

Zapraszam do kontaktu !

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

:☎️+48 664 774 561 Anita☎️ +48 698 425 150 Julia☎️ +48 600 872 149 Dominika

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 26 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *