GermanPolishEnglish

! SAMOTNA SENIORKA ! 15 KM OD HAMBURGA !

🏣 KOD POCZTOWY: 25474 Bönningstedt

START: 19.02.2024

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

🚗WYMAGANE PRAWO JAZDY🚗

💖 SENIORKA: Pani Ilse, 89lat, 65kg, 160cm

Poszukujemy Opiekunki do Pani Ilse. U Seniorki zdiagnozowano początki Demencji. Nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego. Samodzielnie korzysta z toalety. Podczas kąpieli potrzebuje, aby podac Jej pomocną dłoń. Porusza się o własnych siłach, czasem, w zależności od dnia, podpiera się kulą. Starsza Pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą podawać leki oraz zakładać i ściągać rajstopy uciskowe.

Podopieczna jest bardzo miłą, otwartą i przyjaźnie nastawioną do życia osobą. Uwielbia towarzystwo i długie rozmowy. Jest również kobietą kulturalną, lubi słuchać jak ktoś Jej czyta na głos.

Pani Ilse potrzebuje wsparcia, nie wyręczania w prostych codziennych czynnościach życiowych. Opiekunka jest również bardzo potrzebna podczas wykonywania drobnych prac domowych z Seniorką, tj. pranie, sprzątanie, gotowanie-które uwielbia Starsza Pani, robienie zakupów, itd.

🌇 Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w pięknej, malowniczej wsi, 15 km od Hamburga !

🎀 Opiekunka ma zapewniony własny w pełni wyposażony pokój z TV, komputerem +wifi !!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *