GermanPolishEnglish

Samotna seniorka, bez ciężkiego transferu bez pracy w nocy! Okolice: na południe od Hanower

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 14.11.2022
Lokalizacja: 31073 Delligsen, Niemcy

Dr. Brigitte poszukuje opiekunki. Jest byłym lekarzem, rodzina lekarzy, jej córka też pracuje w branży i chętnie może przyjechać i pomoć. Seniorka mieszka sama w domku wielorodzinnym. Na miejscu są dostępne dla opiekunki dwie osobne sypialnie z prywatną łazienką z telewizorem i radiem. Obok domu jest ładny ogród w którym seniorka chciałaby spędzać czas przesiadując na wózku inwalidzkim.
Seniorka jest osobą głównie leżącą, która porusza się czasami za pomocą wózka inwalidzkiego, jednak przy przechodzeniu aktywnie wspiera, na miejscu jest też dostępna winda schodowa, wszelkie pomoce do przemieszczania się i krzesełko toaletowe. Seniorka korzysta z pieluch.
Seniorka choruje na osteoporozę, ma problemy ze stawami i obniżony poziom nastroju, jednak jest bardzo spokojna i rozmowna.
Na miejsce dwa razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeutka.
Seniorka o godzinie 8;30 je śniadanko, później o 13:00 obiad i kolacja około godziny 18:30.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Sklep znajduje się maksymalnie 5 minut spacerem od domu.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 53 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *