GermanPolishEnglish

SAMOTNA SENIORKA – DREZNO – WAŻNE – WSPÓLNE WYJŚCIA DO KOŚCIOŁA

POSZUKIWANA OPIEKUNKA DO SAMOTNEJ SENIORKI DREZNO – ważne – ‼️ Podopieczna potrzebuje towarzystwa podczas wizyt w kościele (niedziela )

Poszukujemy Opiekunki od końca czerwca na minimum 6 tygodni – na miejscu jest Opiekunka która szuka zastępstwa na ten czas.

🪄 Wynagrodzenie 1800 EURO NETTO + 300 EURO ZA OKRES WAKACYJNY 🏖️

Podopieczna (emerytowana pielęgniarka), choruje na demencję. Większość czynności wykonuje sama, potrzebuje jednak monitoringu i asysty. Kobieta bardzo lubi spacery, rozmowy, towarzystwo. Jest osobą religijną i zależy jej aby Opiekunka również była tej samej wiary.
Seniorka nie je śniadań, na resztę dnia ma wykupiony katering. Opiekunka może korzystać z zamówionych dań lub gotować sama.
Starsza Pani jest mobilna, nie potrzebuje żadnej pomocy w domu, po za nim ma do dyspozycji rollator.
Noce przespane.

Czas wolny bez problemu, jedynie wtedy dla bezpieczeństwa podczas wyjścia należy poinformować Seniorkę o tym i zamknąć drzwi wejściowe.
Starsza kobieta pali 3-4 papierosy tygodniowo na balkonie

ZAKWATEROWANIE : duże, ładne mieszkanie w starej willi z dużą ilością zieleni wokół domu.

🌞🏖️W tym sezonie letnim przygotowaliśmy specjalną premię wakacyjną! 🎉
💰Premia wynosić będzie 300 € netto!💰

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗

APLIKUJ  

2 thoughts on “SAMOTNA SENIORKA – DREZNO – WAŻNE – WSPÓLNE WYJŚCIA DO KOŚCIOŁA”

  1. Szukam sprawdzonego zlecenia do jednej osoby mobilnej na miesiąc z możliwością przedłużenia jeżeli zlecenie okarze się być zgodne z opisem Język niemiecki średno komunikatywny duże doświadczenie mieszkam w okolicach Warszawy tel.+48883024485 od 10 lipca Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *