GermanPolishEnglish

Samotna seniorka mieszkająca w jednym domu z synem, który dużo pracuje!

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Lokalizacja: 80686 Monachium, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniorki mieszkającej w domu jednorodzinnym w którym opiekunka ma dla siebie piętro do dyspozycji z dwoma pokojami, balkonem i prywatną łazienką, a także z komputerem, telewizorem i dobrym połączeniem internetowym. Mimo że jest to centrum Monachium to dookoła zlecenia jest bardzo dużo zieleni i jest to ładna okolica z dużą ilością parków i ogrodów.
Seniorka mieszka w jednym domu z synem, który dużo pracuje, rano przychodzi pomóc z lekami. Na miejscu dostępne są rowery i samochód.
Seniorka ma obniżony nastrój, nie toleruje laktozy. Jest bardzo spokojna i lubi oglądać telewizję, czytać książki i gazety.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy! Seniorka jest mobilna.
Syn dużo pomaga w związku z tym nie ma żadnych problemów z czasem wolnym dla opiekunki.
Na zleceniu jest kot, którym zajmuje się senior.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 39 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *