GermanPolishEnglish

Samotna seniorka, mobilna, mimo tego dużo czasu spędza w sypialni.

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 50259 Pulheim, Niemcy

Samotna seniorka Pani Christel poszukuje przyjaźnie nastawionej opiekunki. Seniorka jest bardzo drobnej budowy, ponieważ ma 142 centymetrów wzrostu i wazy około 43 kilogramy. Podopieczna ma 88 lat. Seniorka dużo czasu spędza leżąc w sypialni, przy tym szydełkując lub oglądając telewizję. Seniorka pomaga sobie rollatorem, choruje na osteoporozę i demencję, łagodną, czasami może się jej zdarzyć, ze zapomni gdzie zostawiła klucze od domu, ma małe problemy z poziomem cukru.
Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, w którym jest bardzo ładny ogród, a dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z połączeniem Internetowym.
Na miejsce przychodzą pielęgniarki, które zajmują się pończochami uciskowymi i rozgadaniem leków dla Pani Christel.
Niedaleko mieszka córka i syn podopiecznej, więc w tym czasie na spokojnie mogą spędzić trochę dnia z mamą, a opiekunka może wtedy sobie spokojnie odpocząć.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 60 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 50259 Pulheim, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *