GermanPolishEnglish

Samotna seniorka, nie ma pracy w nocy, spokojne zlecenie

Wynagrodzenie: 1500€ + 400€ premii świątecznej
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia.
Lokalizacja: 61350 Bad Homburg vor der Höhe, Niemcy

Samotna seniorka Margarete ma 172 centymetry wzrostu, waży 51 kilogramów. Ma 84 lata. Seniorka ma tylko łagodna demencję ze względu na wiek porusz się z pomocą wózka inwalidzkiego lub rollatora. W razie potrzeby na miejscu jest krzesełko toaletowe i winda schodowa.
Zlecenie jest w domu jednorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do Internety, telewizorem i prywatną łazienką.
Pomoc jest głównie potrzebna przy codziennej higienie seniorki i przy czynnościach związanych z dbaniem o dom, sprzątaniem, gotowaniem czy robieniem prania.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy
Sklep znajduje się w odległości kilku minut.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 18 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *