GermanPolishEnglish

SAMOTNA SENIORKA, OKOLICE FRANKFURTU

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 63322 Rödermark, Niemcy

Pani Lydia poszukuje opiekunki. Seniorka jest dosyć młoda, ma 64 lata, 165 centymetrów wzrostu i waży 65 kilogramów. Podopieczna jest bardzo spokojna i otwarta, lubi rozmawiać, tak samo uwielbia spędzać czas w ogrodzie lub na świeżym powietrzu.
Pomoc głównie przy dbaniu o dom czy gotowaniu, lub podaniu ręki podczas przechodzenia na wózek, do rollatora jak i wsparciu przy codziennej higienie podopiecznej.
Pani Lydia ma raka piersi, w związku z czym potrzebuje codziennej opieki i wsparcia w codziennym życiu, ponieważ przez niego i przez leczenie jest osobą osłabioną.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
W mieszkaniu dla opiekunki przygotowana została wypełni wyposażona ładna sypialnia z dobrym dostępem do Internetu,

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 60 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1800 EURO
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 63322 Rödermark, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *