GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 1.12.2022
Lokalizacja: 79730 Murg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla samotnej Pani Moniki, seniorka choruje na bardzo łagodną demencję i ma problemy z sercem i poruszaniem się. Seniorka chodzi z rollatorem ale jest to dla niej czasami ciężkie więc korzysta też z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje przy tym pomocy, wsparcia. Seniorka korzysta z pampersów.
Pomoc potrzebna jest tez przy podstawowych obowiązkach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego i przy codziennych czynnościach związanych z higieną podopiecznej.
Seniorka uwielbia oglądać telewizję i przeglądać kolorowe czasopisma, lubi jak przychodzą do niej goście, ponieważ od dłuższego czasu mieszka sama.
Za miejscu dostępny jest samochód Mercedes C-klasa, więc Pani Monika prosiła by opiekunka miała prawo jazdy.
W pobliżu domu mieszka córka seniorki, pomaga w razie potrzeby i robi większe zakupy.
W tym domu jednorodzinnym dla opiekunki przygotowana została w pełni wyposażona sypialnia z połączeniem Internetowym i prywatną łazienką.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 46 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *