GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 20.11.2022
Lokalizacja: 51709 Marienheide, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do samotnej seniorki która jest po złamaniu miednicy w związku z czym jest obecnie głównie osobą leżącą, w razie potrzeby na zleceniu jest dostępny wózek inwalidzki. Seniorka ma 91 lat, waży 60 kilogramów i ma 165 centymetrów wzrostu. Pani Greta poza tym, ze jest obecnie rehabilitowana po złamaniu miednicy nie ma żadnych innych znaczących problemów zdrowotnych.
Zlecenie jest w domu dwurodzinnym, gdzie na parterze mieszka seniorka jest tam też w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do internetu i telewizorem. Na piętrze mieszkają krewni seniorki, którzy w razie potrzeby mogą pomóc.
Pomoc potrzebna jest głównie przy codziennych obowiązkach domowych i przy podstawowej higienie seniorki. Po upadku seniorka potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.
Na miejscu dostępny jest samochód z automatyczną skrzynią biegów w związku z czym dobrze by było, gdyby opiekunka miała prawo jazdy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 40 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *