GermanPolishEnglish

Samotna seniorka po upadku. Młoda duchem !

Wynagrodzenie: 𝟏𝟕𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 + 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐙𝐀 𝐎𝐊𝐑𝐄𝐒 𝐒́𝐖𝐈𝐀̨𝐓𝐄𝐂𝐙𝐍𝐘!
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 𝐰𝐲𝐣𝐚𝐳𝐝 𝐰 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐜𝐢𝐚̨𝐠𝐮 𝐭𝐲𝐠𝐨𝐝𝐧𝐢𝐚
Lokalizacja: 𝟑𝟎𝟗𝟔𝟔 𝐇𝐞𝐦𝐦𝐢𝐧𝐠𝐞𝐧, Niemcy

𝐒𝐞𝐧𝐢𝐨𝐫𝐤𝐚 𝟖𝟐 𝐥𝐚𝐭𝐚 𝟓𝟖 𝐤𝐠 Seniorka właśnie jest po upadku i przeszła operację na biodro. Jest w dobrej formie, ale potrzebuje wsparcia, aby wróciła do pełnej sprawności.

𝐁𝐑𝐀𝐊 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 𝐧𝐨𝐜𝐧𝐞𝐣

𝐁𝐑𝐀𝐊 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐬𝐟𝐞𝐫𝐮

Rodzina mówi, że podopieczna jest mentalnie jak 40-latek :-)) Bardzo miła i bardzo sympatyczna, nie może się doczekać poznania Opiekunki. Potrzebuje pomocy podczas higieny, kąpieli, ubierania rozbierania, poprowadzić dom i zrobić zakupy. – bardzo ładny pokój jak dla Opiekunki,- Wsparcie rodziny na miejscu nie jest możliwe, ponieważ syn mieszka w Hamburgu

.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 23 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *