GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki, brak pracy w nocy

Wynagrodzenie: 1700€
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 04.01.2022
Lokalizacja: 50226 Frechen, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla samotnej Pani Wilhelmine. Seniorka ma 82 lata, 160 centymetrów wzrostu i waży 53 kilogramy. Seniorka ma wstępne stadium białaczki, łagodne, ma problemy z trawieniem pokarmów i drżą jej od 30 lat dłonie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w którym dla opiekunki przygotowano w pełni wyposażoną sypialnię z telewizorem i dobrym połączeniem internetowym.
Seniorka jest dosyć mobilna, na co dzień wspomaga się rollatorem. Na spokojnie przesypia całe noce.
Pomoc potrzebna jest przy higienie podopiecznej, korzysta ona z pieluch. Pomoc również przyda się jak najbardziej przy podstawowych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie, gotowanie czy robienie zakupów.
W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki. Podopieczna prosiła by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód,

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 33 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *