GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki, okolice Dusseldorf, spokojne zlecenie

Wynagrodzenie: 1600€+400 premii świątecznej
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 47638 Straelen, Niemcy

Pani Elisabeth poszukuje opiekunki, seniorka ma 100 lat, 155 centymetrów wzrostu i waży 60 kilogramów. Ze względu na osłabienie starcze seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, lub z pomocą rollatora. Potrzebuje przy tym jedynie wsparcia. Seniorka ma bardzo łagodną demencję, bywa zagubiona lub od czasu do czasu zdarza jej się zapomnieć co gdzie położyła. Małe miasto, mieszkanie. Dla opiekunki osobna ładna sypialnia z telewizorem w sypialni, radiem i połączeniem Internetowym. W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki. Seniorka śpi od godziny 19:00 do 07:00 rano Sklep znajduje się w odległości kilku minut spacerem do mieszkania.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 23 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *