GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki. Okolice Stuttgardu

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 1.12.2022
Lokalizacja: 73230 Kirchheim unter Teck, Niemcy

Pani Maria poszukuje opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Seniorka choruje na Parkinsona i obniżony poziom nastroju. Seniorka ma 93 lata, 160 centymetrów wzrostu i waży 68 kilogramów. Seniorka zależnie od dnia porusza się z pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego zależnie od dnia. Seniorka korzysta z pieluch i wkładek do inkontynencji.
Seniorka mieszka w mieszkaniu w małym mieście, na zleceniu jest przygotowywany właśnie pokój dla opiekunki w którym będzie telewizor i połączenie internetowe.
Seniorka potrzebuje pomocy przy czynnościach związanych z dbaniem o mieszkanie i przy podstawowej codziennej higienie seniorki. Pani Maria chciałaby chodzić na spacery.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki. Sklep jest niedaleko mieszkania w kilka minut spacerem można się tam spokojnie dostać.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 47 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *