GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki, własne mieszkanie dla opiekunki

Wynagrodzenie: 1600€ + 400€ premii świątecznej
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia lub po świętach
Lokalizacja: 21789 Wingst, Niemcy

Podopieczna ma 85 lat, 173 centymetry wzrostu i waży 76 kilogramów. Seniorka nie ma demencji, ma tylko problemy ze stawami w związku z czym porusza się z pomocą rollatora i potrzebuje przy tym jedynie pomocy. Seniorka raczej spokojnie przesypia noce, chodzi spać najczęściej pomiędzy 20:00 a 21:00
Poszukujemy opiekunki dla samotnej seniorki. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu w domu trzy rodzinnym. Na jednym poziomie mieszka seniorka, na drugim jest mieszkanie dla opiekunki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, jest radio, telewizor i prywatna łazienka.
Seniorka prosiła by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest samochód z manualną skrzynią biegów.
W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 19 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *