GermanPolishEnglish

Samotna seniorka poszukuje opiekunki

Wynagrodzenie: 1500€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywny
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 76131 Karlsruhe, Niemcy

Pani Rita poszukuje opiekunki. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu. Ma 83 lata, 160 centymetrów wzrostu i waży 60 kilogramów. Seniorka teraz w weekend przewróciła się i złamała obojczyk, zaraz przed była bardzo samodzielna. Ma bardzo łagodną i spokojną demencję typową dla jej wieku. Uwielbia spacerowa i czytać. Obecnie teraz po wypadku odpoczywa i spędza bardzo dużo czasu w fotelu. Nie ma na tym zleceniu transferu i do tej pory nie było też pracy w nocy.
Seniorka mieszka w mieszkaniu w którym dla opiekunki przygotowana została w pełni wyposażona sypialnia z radiem, telewizorem i połączeniem internetowym.
Seniorka porusza się z pomocą rollatora, pomoc potrzebna jest przy podstawowych czynnościach związanych z higieną seniorki i przy codziennych obowiązkach domowych.
Seniorka chciałaby zaraz po tym jak odpocznie po upadku chodzić na spacery z opiekunką, czasami będzie potrzebowała rollatora a czasami i bez 😊
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 47 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *