GermanPolishEnglish

!! SAMOTNA SENIORKA SZUKA OPIEKUNKI !!

🏣 KOD POCZTOWY: 94104 Witzmannsberg

START: 01.03.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💗 SENIORKA: Pani Rosa, 87 lat, 90 kg, 150cm

Poszukujemy Opiekunki do samotnej Pani. Seniorka cierpi na artrozę i zmaga się z cukrzycą. Po domu porusza się korzystając z pomocy chodzika. Kiedy wybiera się na dłuższe spacery, preferuje wózek, ponieważ jest to dla niej wygodniejsze i mniej wyczerpujące. Samodzielnie korzysta z toalety. Pani bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarką, która przychodzi podawać leki oraz zakładać i ściągać rajstopy uciskowe. Budzi się sporadycznie, 1/2 razy w tygodniu, by skorzystać z toalety.

Ponadto, Pani lubi oglądać telewizję i czytać gazety.

Starsza Pani potrzebuje towarzystwa i przede wszystkim wsparcia podczas prostych czynności codziennych, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie sie/wstawanie, itd. Opiekunka jest również niezbędna do pomocy w wykonywaniu drobnych prac domowych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, itp.

Seniorka regularnie jest odwiedzana przez rodzinę, dzięki czemu Opiekunka ma zapewniony czas wolny

Seniorka mieszka samotnie w apartamentowcu.

💜Dla Opiekunki własny pokój z pełnym wyposażeniem!💜

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *