GermanPolishEnglish

Samotna seniorka, WYSTARCZĄ PODSTAWY NIEMIECKIEGO, bez nocek, WYJAZD PO ŚWIĘTACH!

Wynagrodzenie: 1400€
Znajomość języka: PODSTAWOWA
Rozpoczęcie pracy: 27.12.2022
Lokalizacja: 25878 Seeth, Niemcy

Pani Alwine ma 84 lata, 170 centymetrów wzrostu i waży 70 kilogramów.
Seniorka jest po udarze, porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego przy czym potrzebuje troszeczkę wsparcia. Dalej ma aktywne nogi i ręce trudność sprawia jej wstawanie. Seniorka korzysta z pieluch i z wkładek do inkontynencji. Na miejscu jest też krzesełko toaletowe.
Seniorka mieszka sama w bardzo zadbanym domu jednorodzinnym. W którym dla opiekunki jest fajna w pełni wyposażona sypialnia.
Na miejscu jest samochód, Pani Alwine prosiła o to by opiekunka miała prawo jazdy, ponieważ najlepiej samochodem pojechać do sklepu.
W ciągu dnia nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy!

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 18 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *