GermanPolishEnglish

SAMOTNY SENIOR POSZUKUJE OPIEKUNKI

🏣 KOD POCZTOWY: 90439 Norymberga

START: 20.02.2024 r.

WYNAGRODZENIE: 1800 EURO NETTO !! DOBRY JĘZYK NIEMIECKI !!

💙SENIOR: Pan Walter, 85lat, 95kg, 179cm

Poszukujemy Opiekunki do Samotnego Pana Waltera. U Seniora zdiagnozowano początki Demencji. Zmaga się również z problemami typowo sercowymi. Nosi okulary i używa aparatu słuchowego. Stosuje wkładki higieniczne do bielizny. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora. W dłuższe dystanse wybiera wózek, ponieważ jest to dla Niego wygodniejsze i mniej wyczerpujące.

Senior potrzebuje wsparcia w wykonywaniu podstawowych czynności życia codziennego, tj. dbanie o higienę osobistą, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Opiekunka powinna także pomóc Panu w drobnych pracach domowych.

Podopieczny bardzo dobrze współpracuje z pielęgniarkami, które przychodzą regularnie.

Pan Walter zatrudnia również pomoc sprzątającą, która jest dwa razy w tygodniu.

🌹SUPER WARUNKI MIESZKALNE DLA OPIEKUNKI !!!🌹

Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, gdzie dla Opiekunki zapewniony jest własny pokój + wifi + prywatna łazienka

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *