GermanPolishEnglish

Samotny senior, poszukuje opiekunki. Bardzo lubi grać w karty i oglądać telewizję.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: 1.12.2022
Lokalizacja: 71642 Ludwigsburg, Niemcy

Pan Michael poszukuje opiekunki, senior ma już 92 lata i porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny ma 165 centymetrów wzrostu i waży 75 kilogramów. Senior potrzebuje trochę pomocy by przechodzić na wózek inwalidzki jednak aktywnie wspiera rękoma i nogami, więc potrzebne jest wsparcie. Senior ma małe problemy z cukrem i stawami, jak i z sercem, ale jak na swój wiek to są one naprawdę małe a senior jest dosyć samodzielny.
Pomoc potrzebna jest głownie przy podstawowych obowiązkach domowych związanych z dbaniem o mieszkanie i przy codziennych czynnościach związanych z higieną Pana Michaela.
Dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z radiem i połączeniem internetowym.
Senior bardzo lubi chodzić na spacery, czytać gazety i grać w karty więc fajnie by było jakby opiekunka chciała z nim w te karty grać, planszówki też są na miejscu 😊
Na miejscu do dyspozycji jest samochód, więc Pan Michael prosił o to by opiekunka miała prawo jazdy.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 47 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *