GermanPolishEnglish

Samotny senior poszukuje opiekunki, bez dźwigania, bez pracy w nocy

Wynagrodzenie: 1600€ + 400€ premii świątecznej
Znajomość języka: Dobra
Rozpoczęcie pracy: 14.12.2022
Lokalizacja: 55218 Ingelheim am Rhein, Niemcy

Samotny Pan Hartmud poszukuje opiekunki.
Senior ma 79 lat, ma 170 centymetrów wzrostu i ma 85 kilogramów. Zięć nie chce by był on sam w domu, poszukuje dla niego pomocy.
Senior choruje na raka trzustki, obecnie jest dosyć słaby, chodzi samodzielnie ale nie dużo, w ciągu dnia lubi sobie robić drzemki i uwielbia zaraz po śniadaniu czytać gazetę. Pan Hartmund w ciągu dnia ogląda dużo telewizji lubi sobie porozmawiać i się pośmiać.
W domu jest przygotowana w pełni wyposażona sypialnia z komputerem i telewizorem jak i z dobrym połączeniem Interentowym.
Niedaleko mieszka zięć który zdeklarował się pomagać chociażby przy robieniu zakupów by opiekunka nie musiała sam tego dźwigać. Senior mieszka z pieskiem
Na miejscu zlecenia jest samochód z manualną skrzynią biegów więc dobrze by było by opiekunka miała prawo jazdy.
NIE MA PRACY W NOCY!
NIE MA TRANSFERU!

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 20 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *