GermanPolishEnglish

Samotny senior poszukuje opiekunki. Na północ od Frankfurtu, dużo czasu wolnego na zleceniu.

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 35321 Laubach, Niemcy

Pan Manfred poszukuje opiekunki. Senior choruje na cukrzycę, jest po amputacji nogi. Podopieczny codziennie ćwiczy, ma na tyle silne ręce, że na spokojnie przechodzi na wózek inwalidzki, potrzebuje jedynie przy tym wsparcia, trzy razy dziennie przychodzą pielęgniarki. Podopieczny trzy razy w tygodniu jeździ na dializy w związku z czym opiekunka trzy razy w tygodniu ma po około 6 godzin dziennie czas wolny.
Senior mieszka w domu jednorodzinnym na wsi, na miejscu jest bardzo duży ogród i średniej wielkości pies. Na miejscu jest wózek inwalidzki i w razie potrzeby również elektryczny wózek, by ułatwić funkcjonowanie Panu Manfredowi.
Senior potrzebuje pomocy przy czynnościach związanych z dbaniem o gospodarstwo domowe i przy codziennej higienie. Senior korzysta z pieluch.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy.
Na miejscu jest osoba odpowiedzialna za robienie zakupów.
Na zleceniu jest dużo czasu wolnego dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 47 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *