GermanPolishEnglish

Senior poszukuje opiekunki, Düsseldorf, na zleceniu nie ma pracy w nocy!

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 20.11.2022
Lokalizacja: 40225 Düsseldorf, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla Pana Ulrich, senior ma 80 lat, ma 180 centymetrów wzrostu i waży 76 kilogramów. Senior mieszka w domku wielorodzinnym z żoną w którym dla opiekunki przygotowana jest w pełni wyposażona sypialnia z telewizorem i dobrym połączeniem internetowym jak również z prywatną łazienką dla opiekunki. Opiekunka ma swoją własną część mieszkalną na poddaszu z łazienką i TV.
Senior choruje na nowotwór i demencję, jest osobą leżącą, na miejscu jest też wózek inwalidzki przy którym senior potrzebuje pomocy, ale on sam pomaga aktywnie rękoma przy przechodzeniu.
Pomoc potrzebna jest głównie przy podstawowych obowiązkach domowych takich jak sprzątanie i gotowanie jak również przy podstawowej higienie podopiecznego. Senior korzysta z pieluch.
Senior prosił by opiekunka miała prawo jazdy, na miejscu jest dostępny samochód z automatyczną skrzynią biegów.
W ciągu dni nie ma żadnego problemu z czasem wolnym dla opiekunki.
Na zleceniu nie ma pracy w nocy.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 41 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *