GermanPolishEnglish

Senior szuka opiekunki. Bardzo spokojne zlecenie na wsi w ciepłym domku z kominkiem. Okolice Frankfurtu

Wynagrodzenie: 1900 EURO!!
Znajomość języka: dobry
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 63843 Niedernberg, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniora mieszkającego z żona. Żona obecnie jest samodzielna i nie potrzebuje za bardzo pomocy, jednak z czasem może się to zmienić. Seniorka korzysta z aparatu słuchowego i jest mobilna.

Senior ma problemy z sercem i ze stawami, również z krążeniem w nogach. Podopieczny potrzebuje pomocy w podstawowych czynnościach związanych z higieną i prowadzeniem domu. Senior dużo leży, korzysta też z wózka inwalidzkiego.

Dla opiekunki w domu przygotowana została sypialnia w pełni wyposażona dodatkowo z telewizorem i połączeniem z Internetem.

Senior bardzo dużo czyta, lubi rozmawiać o ogrodnictwie. Jest bardzo przyjazny i sam zaczyna rozmowy na przeróżne tematy.

Domek ma kominek w związku z czym jest w nim fajna atmosfera, przyjemnie grzeje. Na zleceniu jest jeden kotek, który żyje sobie poza domem. Obok w kurniku jest też kilka kurczaczków. 🐥🐥🐥

W ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
_______
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika

Wynagrodzenie: 1900 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 63843 Niedernberg, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *