GermanPolishEnglish

Seniorka, 56 lat, sparaliżowana, na miejscu jest drugi opiekun na stałe.

Wynagrodzenie: 1800€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra 😊
Rozpoczęcie pracy: 09.11.2022
Lokalizacja: 09577 Niederwiesa, Niemcy

Pani Catrin ma 56 lat, 165 centymetrów wzrostu i waży 50 kilogramów. Jest sparaliżowana od szyi w dół. Na miejscu jest druga opiekunka, z którą dokładnie jest układany grafik pracy na zmianę. Na miejscu jest też mąż, który bardzo dużo pracuje przez co potrzebne są na miejscu dwie opiekunki by wymieniać się obowiązkami. Seniorka poza paraliżem jest w pełni zdrowa, więc potrzebuje kogoś kto pomoże jej w codziennych obowiązkach domowych, przy codziennej higienie Pani Catrin i przy przechodzeniu na aktywny wózek inwalidzki.
Zlecenie jest 10 kilometrów od Chemnitz, zlecenie jest domku wielorodzinnym w którym dla opiekunki przygotowana jest prywatna w pełni wyposażona sypialnia z dostępem do Internetu i prywatną łazienką.
Na miejscu znajdują się wszelkiego typu udogodnienia jakie pomagają i ułatwiają prace na miejscu. Pani Catrin korzysta z pieluch i cewnika. Seniorka jest bardzo miła, otwarta i przyjaźnie nastawiona do ludzi, lubi rozmawiać, nie trzeba jej nadzorować, potrzebne jest ułatwienie w codziennym życiu.
Na zleceniu ze względu na to, że jest tam druga opiekunka jest dużo czasu wolnego dla opiekunki.

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 51 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *