GermanPolishEnglish

Seniorka Renate – bez demencji

Wynagrodzenie: 𝟏𝟓𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 + 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 𝐙𝐀 𝐎𝐊𝐑𝐄𝐒 𝐒́𝐖𝐈𝐀̨𝐓𝐄𝐂𝐙𝐍𝐘
Znajomość języka: mittlere
Rozpoczęcie pracy: 18.12.2022
Lokalizacja: 25797 Pirsdorf , Niemcy

Seniorka Renate, bez demencji, jednak jest po operacji nogi, dlatego aktualnie wymaga rehabilitacji ( 3 razy w tygodniu przychodzi rehabilitant) oraz wsparcia w codziennym życiu. Mieszka sama w bardzo ładnym domu na wsi bardzo ładnym i kompleksowo wyposażonym domu, blisko sklepy, dostępny samochód.

Aktualnie jest w szpitalu, wychodzi 18 grudnia i bierze się za rehabilitację 

Bardzo miła kobieta, towarzyska i wdzięczna za pomoc.Jest pogodna, pełna życia i co bardzo istotne, nie ma chorób psychicznych.Córka mieszka w Hamburgu, wszystko załatwia się z nią raczej telefonicznie/whatsupp

Uważam, że będzie to idealne miejsce dla osoby która lubi spokój, przyrodę i chce podszkolić znajomość języka niemieckiego.

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

:☎️+48 664 774 561 Anita☎️ +48 698 425 150 Julia☎️ +48 600 872 149 Dominika

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 26 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *