GermanPolishEnglish

Spokojna seniorka szuka opiekunki

Wynagrodzenie: 1700 EURO!!
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 88441 Mittelbiberach, Niemcy

Poszukujemy opiekunki do seniorki mieszkającej z mężem seniorka choruje na stwardnienie rozsiane, porusza się na wózku, a podczas tego aktywnie pomaga nogami. Seniorka waży około 70 kilogramów. Na miejscu poza zwykłym wózkiem inwalidzkim dostępna jest również winda schodowa i wózek elektryczny.

Pomoc potrzebna jest przy codziennych obowiązkach domowych związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego jak również podczas dbania o podstawową higienę seniorki. Seniorka jest bardzo miła i rozmowna, w związku z tym poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego, ponieważ podopieczna lubi rozmawiać.

Na co dzień seniorka bardzo dużo czyta lubi samodzielnie ćwiczyć sobie na sprzęcie wspomagającym i uwielbia słuchać muzyki szczególnie klasycznej.

Dla opiekunki przygotowana została w pełni wyposażona sypialnia dodatkowo z telewizorem, dostępem do Internetu a także prywatna łazienką.

W ciągu dnia nie ma najmniejszego problemu z czasem wolnym dla opiekunki. Sklep znajduje się w odległości sklepu od domu.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
_______
💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 88441 Mittelbiberach, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *