GermanPolishEnglish

Spokojne, lekkie zlecenie. Bez dźwigania. Mobilna samotna seniorka. 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ

Wynagrodzenie: 1700€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 25582 Kaaks, Niemcy

Pani Anke poszukuje opiekunki. Seniorka jest w pełni mobilna, mieszka sama w domku jednorodzinnym na wsi. Podopieczna choruje tylko na demencję i w związku z tym, jej wiekiem i tym że mieszka sama potrzebuje opiekunki na miejscu. Pani Anke chce by opiekunka chodziła z nią na wspólne spacery, a także pomagała w dbaniu o gospodarstwo domowe, czy wspierałą przy codziennej higienie seniorki.


Podopieczna lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, siedząc chociażby w ogrodzie. Pani Anke jest bardzo miła i rozmowna, lubi poruszać najbardziej tematy codzienne czy rozmawiać o gotowaniu.
Raz na dwa tygodnie na miejsce przyjedzie córka by pomóc w sprzątaniu.


Na miejscu w domku dla opiekunki przygotowana jest sypialnia w pełni wyposażona z połączeniem internetowym i z prywatna łazienką.
Pani Anke prosiła by opiekunka miała prawo jazdy.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 66 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1700 EURO
Znajomość języka: dobra
Rozpoczęcie pracy: W przeciągu tygodnia
Lokalizacja: 25582 Kaaks, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *