GermanPolishEnglish

SPOKOJNE MIEJSCE ! BLISKO BREMY !

🏣 KOD POCZTOWY: 27753 Delmenhorst

START: 15.01.2024

WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! KOMUNIKATYWNY JĘZYK NIEMIECKI !!

💥SENIOR: Pan Hans, 89lat, 85kg, 170cm

Poszukujemy Opiekunki Starszego, kulturalnego Pana z początkiem Demencji. Pan przez dłuższy czas cierpiał na infekcję pęcherza, w chwili obecnej ma założony cewnik. Ma również choroby związane z następstwami osłabienia starczego, takie jak niewydolność serca, nadciśnienie oraz lekki niedosłuch, dlatego korzysta z aparatu słuchowego. Senior porusza się korzystając z rollatora. Ubiera i rozbiera się samodzielnie. Przesypia noce!

Senior jest bardzo komunikatywny i towarzyski. Uwielbia naturę, prace w ogrodzie, bardzo lubi spacery na świeżym powietrzu.

Pan, szczególnie potrzebuje wsparcia przy higienie osobistej, kąpielach, a także w prostych pracach gospodarczych, np. pranie, sprzątanie, gotowanie, podawanie leków, robienie zakupów w odległości spaceru.

Rodzina mieszka bardzo daleko, co powoduje szczególnie rzadkie wizyty.

Pan Hans mieszka razem z żoną, która nie wymaga opieki.

Dla Opiekunki w pełni wyposażony pokój z TV i internetem w domu jednorodzinnym!!

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *