GermanPolishEnglish

SPOKOJNY, MOBILNY SENIOR

ᴢʟᴇᴄᴇɴɪᴇ ᴏᴅ ᴢᴀʀᴀᴢ

79639 ɢʀᴇɴᴢᴀᴄʜ-ᴡʏʜʟᴇɴ

ᴡʏɴᴀɢʀᴏᴅᴢᴇɴɪᴇ 1700 ᴇᴜʀᴏ ɴᴇᴛᴛᴏ ᴡʏᴍᴀɢᴀɴʏ

ᴘᴏᴢɪᴏᴍ ᴊᴇ̨ᴢʏᴋᴀ ɴɪᴇᴍɪᴇᴄᴋɪᴇɢᴏ ɴᴀ ᴘᴏᴢɪᴏᴍɪᴇ ᴋᴏᴍᴜɴɪᴋᴀᴛʏᴡɴʏᴍ

SENIOR 83 lata / 90 kg, choruje na Parkinsona, chodzi podpierając się laską. Potrzebuje pomocy podczas wstawania z łóżka po przebudzeniu ( złapać go pod ramię).

Podopieczny jest powściągliwy, nie jest zbyt wylewny, mało mówi. Jest spokojny i kulturalny. Nosi wkładki do bielizny, na noc pieluchomajtki. W ciągu dnia, bardzo lubi chodzić na spacery, zależy mu na tym aby dobrze wyglądać, potrafi dwa razy dziennie się przebrać (np. jeżeli się spoci)

Codziennie przychodzi pielęgniarka, która raz w tygodniu smaruje mu nogi i pomaga przy generalnej kąpieli Podopieczny w nocy śpi.

Mieszka w domu jednorodzinnym, dla Opiekunki osobny pokój, łazienka i internet.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *