GermanPolishEnglish

STYCZEŃ! Seniorka mieszkająca z córką, mobilna.

Wynagrodzenie: 1600€
Znajomość języka: Komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 08.01.2022
Lokalizacja: 31515 Wunstorf, Niemcy

Pani Anita poszukuje opiekunki!
Seniorka ma 91 lat, waży 50 kilogramów i ma 160 centymetrów wzrostu.
Seniorka choruje na demencję i ze względu na wiek na dłuższych dystansach wspomaga się wózkiem inwalidzkim. W domu seniorka nie potrzebuje wsparcia, daje rade poruszać się sama.
Seniorka mieszka z córką która pomaga w dbaniu o dom i przy robieniu zakupów. Zlecenie jest w domu jednorodzinnym w którym są dwie łazienki, a dla opiekunki przygotowana jest sypialnia z radiem i połączeniem do Internetu. Pokój jest w pełni wyposażony.
Ze względu na obecność córki w domu, która pomaga w ciągu dnia nie ma problemów z czasem wolnym dla opiekunki.
Najlepiej do sklepu dojechać samochodem, ale prawo jazdy nie jest wymagane.

PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 18 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *