GermanPolishEnglish

SUPER MIEJSCE PRACY ! DO ŚWIĄT !

𝟯𝟲𝟬𝟯𝟵 𝗙𝗨𝗟𝗗𝗔

𝗪𝘆𝗻𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝟭𝟴𝟬𝟬 𝗘𝗨𝗥𝗢 𝗡𝗘𝗧𝗧𝗢

𝘄𝘆𝗺𝗮𝗴𝗮𝗻𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗿𝗮 𝘇𝗻𝗮𝗷𝗼𝗺𝗼𝘀́𝗰́ 𝗝𝗲̨𝘇𝘆𝗸𝗮 𝗡𝗶𝗲𝗺𝗶𝗲𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼

𝗪𝗬𝗝𝗔𝗭𝗗 ” 𝗢𝗗 𝗭𝗔𝗥𝗔𝗭”

Bardzo dobre miejsce pracy, z miłą i komunikatywną parą, która lubi mieć dużo ciszy i spokoju. Opiekunka ma dla siebie własne mieszkanie z widokiem na zieleń w centrum Fulda.

Seniorka (90 lat) potrzebuje pomocy w poruszaniu się. Zachorowała na parkinsona, potrzebuje pomocy podcza poruszania się, ubierania oraz higieny. W domu jest lift na schodach. W nocy śpi, współpracuje z Opiekunką.

Czas wolny bez problemu, sklepy na miejscu.

Zapraszam do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

Nasze koordynatorki odpowiedzą na Twoje pytania

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

PFLEGE MIT HERZ POLEN 75-008 Koszalin,ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *