GermanPolishEnglish

SUPER OFERTA! OD LUTEGO ! DLA OPIEKUNA LUB OPIEKUNKI !

🏠 KOD POCZTOWY: 89542 Herbrechtingen

🛫 STRART: 01.02.2024 r.

💰 WYNAGRODZENIE: 1700 EURO NETTO !! Komunikatywny język niemiecki

💗SENIORKA: Pani Gertrude, 83lata, 54kg, 172cm

Poszukujemy Opiekunki lub Opiekunki do Starszej Pani. Seniorka przeszła nowotwór, który w następstwie spowodował zabieg Stomii. Pani zmaga się również z Osteoporozą. Po domu porusza się przy pomocy Rollatora, natomiast dłuższe wyjścia wymagają użycia wózka, ponieważ są zbyt wyczerpujące.

Córka regularnie odwiedza Seniorkę i pomaga Opiekunce, np. w robieniu ciężkich zakupów, czy w przygotowaniu leków.

Pani Gertrude potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach osobistych, tj. higiena, kąpiel, ubieranie się/rozbieranie, itd. Pomoc Opiekunki jest również niezbędna podczas wykonywania drobnych prac gospodarczych w domu, np. pranie, sprzątanie, prasowanie, gotowanie, itp.

🎈🎈Dla Opiekunki jest w pełni wyposażony pokój z dostępnym połączeniem internetowym w pięknym domu jednorodzinnym w niewielkiej malowniczej miejscowości🎈🎈

Zapraszamy do kontaktu! Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 16:00

☎️+48 664 774 561 Anita

☎️+48 600 874 787 Magda

☎️+48 600 875 116 Anna

💙PFLEGE MIT HERZ POLEN💙 75-008 Koszalin, ul. Kaszubska100-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl

🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie. Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.

🪪 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia oraz odprowadzanie składek. Zapewniamy pełne ubezpieczenie (A1 oraz karta EKUZ) + dodatkowo dla naszych pracowników mamy ubezpieczenie NNW.

🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.

❗❗Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby❗❗

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *