GermanPolishEnglish

SUPER SZTELA! Lekkie zlecenie bez dźwigania, senior mieszkający z żoną, bardzo spokojnie na miejscu. 1600€+400€ premii świątecznej

Wynagrodzenie: 1600€+ 400€ PREMII ŚWIĄTECZNEJ
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 14.11.2022
Lokalizacja: 85049 Ingolstadt, Niemcy

Poszukujemy opiekunki dla Pana Gerda. Senior ma umiarkowaną demencję i reumatyzm, porusza się samodzielnie z pomocą rollatora, więc na zleceniu nie ma transferu. Na miejscu jest żona Pana Gerda, która już nie jest w stanie w pełni sama się nim zająć, więc poszukują wsparcia. Żona pomaga w dbaniu o gospodarstwo domowe, a nie daleko mieszka jego rodzina, która chciałaby pomóc.
Senior potrzebuje pomocy w czynnościach związanych z podstawową higieną, pomocy w dbaniu o gospodarstwo domowe. Mowa tutaj o gotowaniu, sprzątaniu, ale również wychodzeniu z seniorem na wspólne spacery czy spędzaniu z nim czasu. . Senior korzysta z pieluch.
Dla opiekunki przygotowane jest własne mieszkanie z telewizorem, radiem, w pełni wyposażone z połączeniem internetowym i prywatną łazienką.
W ciągu dnia nie ma problemu z czasem wolnym dla opiekunki, na miejscu jest żona która w tym czasie spędza czas z mężem. Do kontaktu jest podany syn seniora😊

💙 PFLEGE MIT HERZ POLEN
75-008 Koszalin, ul. Kaszubska 1
00-002 Warszawa, ul. Chmielna 2/31
Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.pmhp.pl
🇵🇱 Jesteśmy Polską firmą. Naszym celem jest zatrudnianie pracowników, którzy będą zadowoleni ze swojej pracy dlatego stawiamy na dialog i porozumienie.
👩‍💻 Zajmujemy się kompleksową organizacją wyjazdu oraz wszelkimi formalnościami, ważny jest dla nas Twój komfort i spokój ducha na zleceniu.
💼 Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie Polskiej umowie zlecenia, pełne ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek.
🇩🇪 Mamy zarówno Polskich jak i Niemieckich koordynatorów, dzięki czemu w pracy za granicą zawsze masz nasze wsparcie i opiekę.
📲 Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie dzięki dostępnemu 24/7 telefonowi alarmowemu, dlatego możesz zawsze na nas liczyć w razie potrzeby.
Jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą z nami?
ZADZWOŃ :
☎️ +48 600874787 Magda
☎️+48 600875116 Anna
☎️ +48 600872149 Dominika
𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 𝐇𝐨 ! 🎁🦌
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Do świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 61 dni, warto już teraz zarezerwować sobie spokojne miejsce pracy oraz zagwarantować sobie dodatkowe wynagrodzenie.
🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Wystarczy, że wyjedziesz z firmą Pflege Mit Herz Polen w okresie Świąt Bożego Narodzenia ( Święta + Nowy Rok), a otrzymasz premię Świąteczną w wysokości 𝟒𝟎𝟎 𝐄𝐔𝐑𝐎 / netto dodatkowo do wynagrodzenia podstawowego.

Wynagrodzenie: 1600 EURO
Znajomość języka: komunikatywna
Rozpoczęcie pracy: 14.11.2022
Lokalizacja: 85049 Ingolstadt, Niemcy

APLIKUJ  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *